Načítavam

Registrácia škôlok do súťaže bola ukončená. Ďakujeme!

Výhercovia súťaže

Dobro vždy zvíťazí!

V súťaži hráte o finančné výhry v celkovej hodnote až 9 500€, ktoré rozdáme prvým 10. škôlkam s najvyšším počtom hlasov.

Oplatí sa poponáhľať! Šikovné škôlky dobre odmeníme

Zaregistrujte svoju škôlku medzi prvými a pošleme vám podporný balíček aktivít pre deti s motívom Dobrotkovo zdarma. Platí pre prvých 200 registrovaných škôlok.

Ako registrovať škôlku

  1. Vyplňte žiadosť o registráciu škôlky

    Zaregistrovať škôlku môžete v období od 1.9.2021 do 28.9.2021. Čím skôr tak urobíte, tým bližšie ste k výhre štartovacieho balíčka Dobrotkovo!

  2. Vaša žiadosť bude automaticky preposlaná na verifikáciu

    Po odoslaní registračného formulára bude automaticky kontaktovaný riaditeľ/riaditeľka danej škôlky, ktorý je oprávnený vašu žiadosť o registráciu verifikovať.

  3. Zbierajte hlasy a motivujte hlasovať aj ostatných

    Po úspešnej registrácii môžete od 30.9.2021 do 24.11.2021 začať bojovať o získanie čo najväčšieho počtu hlasov pre vašu škôlku. Informujte preto o súťaži aj ostatných rodičov, priateľov a známych, aby zahlasovali a zapojili sa tak do hry o hodnotné ceny!

Priebeh súťaže

Registrácia škôlok

Prihlásenie do súťaže prebieha v období od 1.9.2021 do 28.9.2021.

1.

Hlasovanie

Hlasovať za škôlku môže verejnosť v období od 30.9.2021 do 24.11.2021.

2.

Vyhodnotenie

Najneskôr 30.11.2021 odmeníme škôlky s najvyšším počtom hlasov a z hlasujúcich vyžrebujeme výhercu hlavnej ceny.

3.

Najčastejšie otázky

Podklady pre škôlky na podporu hlasovania

Pripravili sme pre vás podklady, ktoré si môžete stiahnuť zdarma. Ich použitím zlepšíte informovanosť verejnosti o súťaži Dobrotkovo, motivujete okolie hlasovať za vašu škôlku v období od 30.9.2021 do 24.11.2021 a zvýšite si tak šance na výhru.

Odkedy môžem zaregistrovať svoju škôlku?

Škôlku môžete zaregistrovať v období od 1.9.2021 do 28.9.2021 jednoduchým vyplnením registračného formulára na našom webe www.hyza.sk/dobrotkovo/registracia. Následne bude tento formulár odoslaný riaditeľovi/riaditeľke danej škôlky, ktorý je oprávnený registráciu verifikovať. Po verifikácii riaditeľom/riaditeľkou je škôlka právoplatne zaregistrovaná.

Ako dlho trvá súťaž?

Súťaž Dobrotkovo prebieha od 1.9.2021, kedy sa spúšťa registrácia škôlok. Hlasovať za škôlku môžete vy, vaši priatelia, známi, ako aj široké okolie, a to od 30.9.2021 do 24.11.2021. Následne bude celá súťaž vyhodnotená. Výhercov vyhlásime najneskôr 30.11.2021.

Čo môže vyhrať škôlka?

Registráciou do súťaže získa vaša škôlka šancu bojovať o hodnotné ceny. Ak bude vaša škôlka registrovaná medzi prvými 200 škôlkami, získava od nás štartovací balíček Dobrotkovo, ktorý obsahuje atraktívne ceny pre deti (1x maňušky, 1x hrad, 2x omaľovánku, 1x pexeso, 3x nálepku vo formáte A4 a 2x nálepku na dvere). Po skončení hlasovania, najneskôr 30.11.2021, vyhlásime 10 škôlok, ktoré získali najvyšší počet hlasov a odmeníme ich finančnými výhrami až do výšky 9 500€, a to nasledovne: škôlka, ktorá sa umiestni na 1. mieste, získa finančný príspevok vo výške 3 000€, škôlka, ktorá sa umiestni na 2. mieste, získa finančný príspevok vo výške 2 000€, škôlka, ktorá sa umiestni na 3. mieste, získa finančný príspevok vo výške 1 000€. Škôlky, ktoré sa umiestnia na 4.-10. mieste, získajú finančný príspevok vo výške 500€.

Čo môžem vyhrať, keď sa zapojím do hlasovania?

Hodnotné ceny neminú ani hlasujúcich. Každý týždeň vyžrebujeme až 101 výhercov, ktorí od nás získajú nasledovné výhry: 7x ponožky s motívom Radka a draka Škvrkonoša, 7x ponožky s motívom Dorotky a hradu, 9x tričko s motívom Dorotky, 9x tričko s motívom Radka, 9x tričko s motívom draka Škvrkonoša, 12x plyšovú hračku - drak Škvrkonoš, 12x plyšovú hračku - Dorotka, 12x plyšovú hračku - Radko, 12x plyšovú hračku - Šunkoodenec, 12x plyšovú hračku Párkonosoči. Po ukončení hlasovania, najneskôr 30.11.2021, vyžrebujeme z radov hlasujúcich aj výhercu hlavnej ceny, ktorou je 4-dňový all-inclusive pobyt pre celú rodinu (max. 4 členov) v Grand hotel Permon**** spojený s návštevou zábavnej galérie trick-artu a optických ilúzií TrickLandia.

Ako sa zapojím do hlasovania?

Na zapojenie sa do hlasovania v našej súťaži je potrebné zakúpiť si ktorýkoľvek z produktov značky HYZA, ktorý je označený súťažnou etiketou (pokladničný blok z nákupu si starostlivo uschovajte, budete ho potrebovať na preukázanie sa v prípade výhry). Na stránke www.hyza.sk/dobrotkovo/sutaz si vyberiete zo zoznamu registrovaných škôlok tú, za ktorú chcete hlasovať, následne zadáte unikátny 6-miestny kód, ktorý objavíte na vnútornej strane súťažnej etikety produktu a vyplníte svoje osobné údaje (meno, priezvisko, adresa, tel.č.).

Ako udelím škôlke v hlasovaní viac bodov?

Škôlke môžete udeliť v rámci jedného hlasovania buď 1 alebo 3 hlasovacie body. Počet bodov závisí od typu súťažného produktu, ktorý si zakúpite. Nákupom (a registráciou 6-miestneho súťažného kódu) produktu z detskej rady Dobrotkovo udelíte vybranej škôlke 3 hlasy. Nákupom (a registráciou 6-miestneho súťažného kódu) iného produktu HYZA udelíte škôlke 1 hlas.

Koľkokrát sa môžem zapojiť do hlasovania?

Počet výhier na jedného súťažiaceho nie je limitovaný, do súťaže sa preto pokojne môžete zapojiť aj viackrát. Unikátny 6-miestny kód zo súťažnej etikety však môže byť registrovaný iba raz.

Ako zistím, či som vyhral?

Vyžrebovaní výhercovia týždenných cien budú uverejnení na stránke súťaže www.hyza.sk/dobrotkovo/sutaz. Zoznam bude obsahovať meno výhercu a 6-miestny súťažný kód, ktorý zaregistroval. Týždenná výhra bude výhercom doručená poštou na adresu, ktorú uviedli pri registrácii. Výhercu hlavnej ceny budeme kontaktovať e-mailom, ktorý zadal v rámci osobných údajov pri hlasovaní.

Kde sa dá
Dobrotkovo kúpiť

Naša misia a vízia

Veríme, že svojou prácou prispievame k zdravšiemu
a spokojnejšiemu životu ľudí naprieč generáciami.

Dlhodobo uspokojujeme potreby zákazníkov prostredníctvom nadštandardnej kvality
a čerstvosti produktov, rýchlosti dodania,
dohľadateľnosti pôvodu a úprimnej komunikácii.

Sme stabilným lídrom a prvou voľbou na trhu s hydinou
a hydinovými výrobkami. Na dobrej adrese, u nás
v Topoľčanoch, vyrábame bezpečné a čerstvé produkty obľúbené u zákazníkov.

hyza.sk

Mám garantovaný pôvod

Zo slovenskej farmy

Kvalitné krmivo

Slovenský spracovateľ

Stála veterinárna kontrola