Získať prestížne ocenenie Superbrands 9-krát je skrátka super – zakaždým

14. MÁJA 2024

hyza-superbrands-deviatykrat

Už deviaty rok si v spoločnosti HYZA odnášame prestížne ocenenie Superbrands. A viete, čo je na tom najlepšie? Že to nie je náhoda. V HYZE totiž pripravujeme mäso a mäsové produkty z toho, čo poznáme a za čím si stojíme: z kvalitného a bezpečného mäsa, ktoré vzniká u nás na topoľčianskej dobrej adrese, kde píšeme náš úprimný príbeh slovenského výrobcu. Navyše, veríme, že svojou prácou denne prispievame k zdravšiemu a spokojnejšiemu životu ľudí na Slovensku – naprieč všetkými generáciami.

Držíme sa osvedčeného receptu na úspech. Ako tento postup vyzerá v praxi? “Svoju prácu máme radi a veríme, že naše produkty spájajú niekoľko zážitkov zo života dohromady. Pri dobrom jedle sa častokrát zíde nielen celá rodina, ale aj priatelia. Dobré jedlo, spoločne s chuťou a vôňou našich výrobkov, dokáže navodiť tú správnu a pohodovú atmosféru.“ vysvetľuje Ing. Jiří Šavrda, výkonný riaditeľ spoločnosti HYZA a pokračuje: “No dosiahnutý úspech prekračuje brány nášho podniku. Vždy hovoríme, že bez správneho prepojenia od práce na poli až po mäso na vidličke to nepôjde. Preto úzka a dlhodobá spolupráce s farmami na Slovensku vytvára niečo, čo je pre zákazníkov také dôležité, je to kontinuita a dosledovateľnosť pôvodu. V konečnom dôsledku sa aj na farmách starajú o to, aby na vašich stoloch nikdy nechýbalo chutné, slovenské a zdravé hydinové mäso” uzatvára Ing. Jiří Šavrda.

Aby sme dokázali úspech obhájiť, musí všetko fungovať tak, ako sa patrí. Preto nielenže požadujeme top kvalitu od našich dodávateľov, ale aj sledujeme welfare, kontrolujeme a monitorujeme chovy nad požiadavky legislatívy. To sú len malé kocky toho, čo v celej skladačke robíme pre vás, našich zákazníkov značky HYZA.

A čo hovorí odborná porota? Superbrands Award udeľuje len tým najlepším značkám, ktoré si získali srdcia zákazníkov a aj uznanie profesionálov. “Pre nás v HYZE je to priame potvrdenie toho, že sme na dobrej ceste a že naša práca má skutočný zmysel,” dopĺňa Ing. Jiří Šavrda.

Takže nabudúce, keď si budete vyberať vo svojej obľúbenej predajni hydinu, myslite na značku HYZA. Na značku, ktorá vám s láskou pripraví kvalitné a bezpečné mäso. A ak ste zvedaví, aké novinky HYZA chystá na slovenský trh, sledujte nás na našich sociálnych sieťach, kde sa môžete navyše zabaviť a inšpirovať skvelými receptami.

Zdieľajte so známymi